Budapest legnagyobb alapterületű kerületének mentését látja el, emellett részt vesz a X. kerület, a XVI. kerület, a XVIII. kerület és az agglomeráció (Pécel, Ecser, Isaszeg, Kistarcsa, Nagytarcsa) ellátásában is.

Ezért is fontos számukra, hogy Rákosmente önkormányzata kiemelten kezeli az egészségügyi ellátás színvonalának fejlesztését. Ennek jó példája, hogy az idén is egymillió forint értékben biztosítottak egészségügyi eszközöket a mentőállomás részére. Riz Levente polgármester, országgyűlési képviselő (jobbra) tegnap adta át a sürgősségi betegellátásban használatos tárgyakat Kollár Attilának a Rákoskeresztúri Mentőállomás vezetőjének.



