A kormány egyebek mellett kampánnyal, halvásárokkal ösztönzi a magyarországi halfogyasztást - mondta a Földművelésügyi Minisztérium (FM) államtitkára hétfőn Budapesten, sajtótájékoztatón.

A magyarok kevés halat esznek
A kormány egyebek mellett kampánnyal, halvásárokkal ösztönzi a magyarországi halfogyasztást - mondta a Földművelésügyi Minisztérium (FM) államtitkára hétfőn Budapesten, sajtótájékoztatón.


Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át