„A kormány ösztönzi a halfogyasztást”

A magyarok kevés halat esznek

Belföld
  • 2015.12.07. - 15:08

A kormány egyebek mellett kampánnyal, halvásárokkal ösztönzi a magyarországi halfogyasztást - mondta a Földművelésügyi Minisztérium (FM) államtitkára hétfőn Budapesten, sajtótájékoztatón.

ponty tálon576x356
Reklám