2,7 milliós büntetéssel sújtotta a FIFA az MLSZ-t

A Svájc elleni meccsen tiltott pirotechnikai eszközöket használó szurkolók miatt fizethet a szövetség

Sport
  • 2017.11.08. - 10:13

Pénzbüntetést kapott a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) a válogatott Svájc elleni világbajnoki selejtezőjén tapasztalt szurkolói magatartás miatt.

szurkolók
Reklám