A Szentlélek ünnepén Áldott Pünkösdöt kívánt minden magyar hívőnek Erdő Péter esztergom-budapesti érsek, aki szerint az imádság ma is rendkívül fontos.
Magyarország bíborosa a pünkösdi jókívánságok megfogalmazása után megköszönte a betegsége okán kapott kedves üzeneteket is.







