"Navracsics Tibor meggyőző fölénnyel vezet, de nem dőlhetünk hátra. Ha nemet akarunk mondani Brüsszel háborús terveire, április 12-én minden egyes szavazatra szükségünk van" - fogalmazott a kormányfő.
A miniszterelnök hétfő esti fb-bejegyzésében hozzátette: Sümegen már tudják, hogy a Fidesz a biztos választás. Hajrá, Navra!







