Lezárták Sopronnál az északnyugati elkerülő utat

Baleset miatt intézkednek

Krónika
  • 2026.01.20. - 07:53
hó havazás tűzoltó
Több százszor riasztották a tűzoltókat és a katasztrófavédőket az extrém időjárás okozta balesetekhezFacebook/Magyarország Kormánya

Lezárták a soproni északnyugati elkerülő utat, miután két autó ütközött - közölte a katasztrófavédelem kedd reggel.

A balesetben az egyik kocsi a tetejére, a másik jármű pedig az árokba borult. A soproni hivatásos tűzoltók végzik a műszaki mentést, a társhatóságok is a helyszínre érkeztek - tették hozzá.

Reklám