A párizsi olimpián a női kézilabda B csoportjában Magyarország–Hollandia 16–19. A mieink továbbjutottak, ellenfélre várnak a negyeddöntőben. Szombat estére kiderül ki lesz az.
A B csoport rangadóján, egyben a csoport 2. helyéről döntő találkozón felváltva estek a gólok, negyedóra után 8–8 állt az eredményjelzőn. A mieink főleg a szélről és beállóból voltak eredményesek, Füzy-Tóvizi és Szőllösi-Schatzl kétszer-kétszer is betalált, míg a hollandok főként Abbing révén átlövésből szerezték góljaikat.
MTI/Illyés Tibor







