A Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a balesetben a 19 éves fiatal nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A rendőrök az útszakaszt lezárták, kerülni a környező utcákban lehet – tették hozzá.






