Ma délelőtt 10 órától Kormányinfót tart Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő és Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter.
Az eseményről Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő a Facebook-oldalán is beszámolt.
Legutóbb egyébként két hete, március 23-án volt kormányinfó, amelyen Gulyás Gergely kiemelte: a különböző, az infláció csökkentését szolgáló intézkedéseket, mint az árstop, fenn kell tartani. Szó volt arról is, hogy Magyarország az EU közös lőszerbeszerzésében részt vesz, de külföldre nem küld fegyvert.
A kormány tehát ma újabb bejelentéseket tesz, amelyeket oldalunkon folyamatosan figyelemmel követhet!







