Mindenszentek ünnepén rövid bejegyzést tett közzé a miniszterelnök a Facebook - oldalán.
„Emlékezünk!” – írta Orbán Viktor.
A bejegyzésben egy fotó is látható mécsessel és egy angyallal. A képen az alábbi szöveg szerepel: „A legárvább, akinek még halottai sincsenek”.






