Vasárnap késő este elgázolt egy embert a Pécsről Budapestre, a Keleti pályaudvarra tartó Sopianae InterCity Érd és Nagytétény-Diósd állomás között, a Budapest–Pusztaszabolcs-vonalon éjszaka késtek a vonatok.
A vonatok a két állomás között az egyik vágányon közlekedhettek – olvasható a bejegyzésben.
Azt írták, a Sopianae InterCity utasait a katasztrófavédelem munkatásainak segítségével átszállították a Dombóvárról a Déli pályaudvarra tartó személyvonatra.







