Újra posztolt hivatalos Facebook-oldalán Orbán Viktor miniszterelnök.
A meló elkezdődött címmel posztolt fotót Orbán Viktor Facebook-oldalára. A miniszter elnök a fotóra a „vissza a gyárba” feliratot tette.
Orbán Viktor újra munkában

Újra posztolt hivatalos Facebook-oldalán Orbán Viktor miniszterelnök.
A meló elkezdődött címmel posztolt fotót Orbán Viktor Facebook-oldalára. A miniszter elnök a fotóra a „vissza a gyárba” feliratot tette.

A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie