Több év kihagyás után mentőnapot tartanak a Városligetben. Az Országos Mentőszolgálat szóvivője, Győrfi Pál az újdonságokról és a programokról is beszélt a Magyar Hírlapnak.
Színes programokkal várják a kilátogatókat

Több év kihagyás után mentőnapot tartanak a Városligetben. Az Országos Mentőszolgálat szóvivője, Győrfi Pál az újdonságokról és a programokról is beszélt a Magyar Hírlapnak.

A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie