Soha többé baloldal -írta a Facebook-oldalán megosztott bejegyzésben Orbán Viktor miniszterelnök.
A baloldal adókat emelt - írta a kormányfő.

Soha többé baloldal -írta a Facebook-oldalán megosztott bejegyzésben Orbán Viktor miniszterelnök.
A baloldal adókat emelt - írta a kormányfő.

A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át
Hangsúlyozta, hogy Ukrajnának megállapodásra kellene törekednie