Orbán Viktor miniszterelnök pénteki videóüzenetében jelentette be, hogy a koronavírus elleni védekezés keretében tíz akciócsoportot állítanak fel. A Facebook-oldalára most egy újabb videót töltött fel, arról, hogy a Karmelita kolostorban találkozott az akciócsoportok vezetőivel.
Magyarország mindenek előtt, a Jóisten mindannyiunk fölött. E címmel osztotta meg fotóját Facebook-oldalán Orbán Viktor miniszterelnök. A képen Budapest panorámája látszik a Szent István-bazilikával és a Puskás Arénával, előtérben pedig a nemzeti színű díszkivilágítás a Lánchídon.







