Biztos győzelemmel kezdett a magyar válogatott az Új-Zélandon zajló U20-as labdarúgó-világbajnokságon

Mervó Bence (képünkön középen ) mesterhármasának is köszönhetően 5–1-re nyert az észak-koreai csapat ellen. Csapatunkból Forgács Dávid és Kalmár Zsolt volt még eredményes. Az E csoportot vezető magyarok csütörtökön (7 óra, Duna tv) a nigériaiak 4-2-es legyőzésével rajtoló brazilokkal találkoznak.



