Meggyilkolták a NAV egyik dolgozóját, egy másikat pedig súlyosan megsebesítettek. A rendőrség a helyszínen elfogta a késelőt.

A kormany.hu közleménye szerint késsel támadtak a két dolgozóra munkavégzés közben. Az életben maradt férfi életét a gyors műtéti beavatkozásnak köszönheti.
A rendőrség őrizetbe vette a harmincöt éves elkövetőt.
A bűncselekmény a főváros XX. kerületében, a Géza utcában történt.



