Miklós Edit nyitja meg a vb-t

Cél az első tízbe kerülés

Sport
  • 2015.02.02. - 09:30

Elsőként Miklós Edit csúszik majd le az egyesült államokbeli Vailben és Beaver Creekben kedden kezdődő alpesisí-világbajnokság mai női lesiklóedzésén. Így magyar versenyzővel kezdődik a jövő vasárnapig tartó esemény.

Miklós Edit 20150126
Reklám