Az emberi erőforrások minisztere hétfőn a Pesti Vigadóban elmondta, a rászoruló emberek hathatós segítése csak az állam, a kormány, az önkormányzatok, az egyházak, a civil szervezetek és önkéntesek összefogásával lehetséges, ezért meg kell erősíteni a köztük lévő szövetséget. Balog Zoltán a szociális és családügyi terület miniszteri elismeréseit adta át. A tárcavezető közölte, az ágazati pótlék bevezetése volt az első lépés a szociális életpályamodell elindítása felé.




