Balog: Összefogással kell segíteni a rászorulókat

„A kormány nem elfedni akarja a bajokat”

Belföld
  • 2014.12.01. - 11:39

Az emberi erőforrások minisztere hétfőn a Pesti Vigadóban elmondta, a rászoruló emberek hathatós segítése csak az állam, a kormány, az önkormányzatok, az egyházak, a civil szervezetek és önkéntesek összefogásával lehetséges, ezért meg kell erősíteni a köztük lévő szövetséget. Balog Zoltán a szociális és családügyi terület miniszteri elismeréseit adta át. A tárcavezető közölte, az ágazati pótlék bevezetése volt az első lépés a szociális életpályamodell elindítása felé.

1 / 3
Balog Zoltán díjátadás
Reklám