A Ferrari korábbi elnöke, Luca di Montezemolo szerint Fernando Alonso az idény végén távozik a csapattól. Sajtóhírek szerint a kétszeres világbajnok a McLarenhez tart.

A Ferrari exelnöke szerint Alonso elhagyja a csapatot
A Ferrari korábbi elnöke, Luca di Montezemolo szerint Fernando Alonso az idény végén távozik a csapattól. Sajtóhírek szerint a kétszeres világbajnok a McLarenhez tart.


Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át