Kövér: Mi vagyunk a legerősebbek!

Nyíregyházi kampányzáró nagygyűlésén beszélt az Országgyűlés elnöke

Belföld
  • 2014.10.04. - 21:11

Senki sem győzheti le a Fideszt, "csak saját magunk restsége, óvatlansága és felelőtlensége, amit többet nem követhetünk el" - mondta Kövér László nyíregyházi kampányzáró nagygyűlésén. 

Kövér László szerint a Fidesz nemcsak minőségben a legerősebb politikai közössége az országnak, hanem számszerű erőben is.

Az Országgyűlés elnöke a Bujtosi Szabadidő Központ küzdőterén helyet foglaló mintegy hatszáz szimpatizáns előtt arról beszélt, hogy a vereségnek nagyon súlyos következményei lennének, mivel elveszne az az eredmény, amit ebben a városban és az országban elértek az elmúlt négy évben.


Forrás: MTI

Reklám