Senki sem győzheti le a Fideszt, "csak saját magunk restsége, óvatlansága és felelőtlensége, amit többet nem követhetünk el" - mondta Kövér László nyíregyházi kampányzáró nagygyűlésén.
Kövér László szerint a Fidesz nemcsak minőségben a legerősebb politikai közössége az országnak, hanem számszerű erőben is.
Az Országgyűlés elnöke a Bujtosi Szabadidő Központ küzdőterén helyet foglaló mintegy hatszáz szimpatizáns előtt arról beszélt, hogy a vereségnek nagyon súlyos következményei lennének, mivel elveszne az az eredmény, amit ebben a városban és az országban elértek az elmúlt négy évben.
Forrás: MTI



