Több külföldi turistát gázolt el egy elszabadult teherautó szerdán délután Budapesten, a Várban - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata.
Az I. kerületi Dísz téren elszabadult egy leállított kisteherautó és a gyalogosok közé gurult. Tóth Karolina, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese közölte: egy 60 éves férfi súlyos sérüléseket szenvedett. Három embert helyszíni ellátásuk után könnyű sérülésekkel vittek kórházba.



