Ebben az évben először állhatott fel a dobogóra Michelisz Norbert. Az FIA túraautó-világbajnokságban szereplő magyar pilóta a WTCC Argentin Nagydíjának első futamán szenzációsan vezetve, a negyedik helyről indulva, két Citroënt is megelőzve másodikként végzett.




