A Kecskemét elverte a Puskás Akadémiát

Az első félidőben még a Puskás Akadémia vezetett

Sport
  • 2014.10.31. - 21:59

A Kecskemét az első félidő végén megfordította a mérkőzés állását, és végül győzött a Puskás Akadémia ellen az OTP Bank Liga tizenharmadik fordulójának pénteki mérkőzésén.

Az első félidőben Tischler góljával gyorsan vezetést szerzett a vendégcsapat, és a gól után is aktívabban játszott. A félidő hajrájában egy szép támadás végén a Kecskemét Varga góljával egyenlített, majd az utolsó percben a vezetést is megszerezték a hazaiak.

A második félidőben a Puskás Akadémia játszott mezőnyfölényben, a Kecskemét főleg a védekezéssel törődött. A hosszabbításban Harsányi lövését Tujvel bravúrral védte, így a hazaiak meg tudták tartani előnyüket.


Forrás: MTI

Reklám