A korábban jelzettől eltérően a héten nem várható döntés az Európai Labdarúgó Szövetségben (UEFA) az október 11-én lejátszott román-magyar Európa-bajnoki selejtezőn történ rendbontások ügyében.
A fegyelmi bizottság eredetileg csütörtökre tűzte ki a tárgyalás időpontját, döntését pedig ezen a héten hozta volna nyilvánosságra.
A magyar szövetség (MLSZ) szóvivője, Sipos Jenő az MTI érdeklődésére pénteken azt mondta, hogy a héten nem várható ítélet.




