Közel egy tucat rendőr sebesült meg szombaton késő este a németországi Gelsenkirchenben a Schalke 04 és a berlini Hertha BSC bajnoki után kitört verekedésben.

A két csapat szurkolói a mérkőzés után egymásnak estek
Közel egy tucat rendőr sebesült meg szombaton késő este a németországi Gelsenkirchenben a Schalke 04 és a berlini Hertha BSC bajnoki után kitört verekedésben.

Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája