A Ferrari korábbi elnöke, Luca di Montezemolo szerint Fernando Alonso az idény végén távozik a csapattól. Sajtóhírek szerint a kétszeres világbajnok a McLarenhez tart.

A Ferrari exelnöke szerint Alonso elhagyja a csapatot
A Ferrari korábbi elnöke, Luca di Montezemolo szerint Fernando Alonso az idény végén távozik a csapattól. Sajtóhírek szerint a kétszeres világbajnok a McLarenhez tart.

A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
Iránban jöhetnek az elszámoltatások?

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében