A Forma–1-es Orosz Nagydíjon megszerezte első konstruktőri világbajnoki címét a Mercedes istálló, ami a presztízs mellett anyagi elismeréssel is jár.
A brit The Guardian cikkéből kiderül, a legjobban persze a fejesek járnak. Niki Lauda elnök, valamint a két csapatfőnök, Toto Wolff és Paddy Lowe hat számjegyű bónuszt kap majd. És jól jár a két főszereplő, a vb-címért versengő Lewis Hamilton és Nico Rosberg is. Előbbi éves bére 20 millió font (7,7 milliárd Ft), míg Rosberg 15 milliót (5,8 milliárd Ft) keres.



