A magyar labdarúgó-válogatott Dárdai Pál új szövetségi kapitány bemutatkozó mérkőzésén döntetlent ért el a nagy rivális románok otthonában az Európa-bajnoki selejtezőn. A meccs előtt incidensek miatt magyar és román szurkolókat egyaránt megbírságoltak a hatóságok. A magyar himnusz alatt a román drukkerek botrányosan viselkedtek a bukaresti Nemzeti Stadionban.




