Végső búcsút vettek rokonai, barátai és tisztelői pénteken Sándor Károlytól, az MTK 75-szörös válogatott, legendás futballistájától, akit több százan kísértek el utolsó útjára.

Az egykori kiváló játékos ravatala előtt a róla elnevezett utánpótlásközpont, a Sándor Károly Akadémia növendékei álltak díszsorfalat, képviseletükben Szalai András mondott beszédet, majd Kiss-Rigó László megyés püspök katolikus liturgia szerint celebrálta a temetést.
A legendás jobbszélső játéktudását jól jellemzi, hogy beceneve alapján a mai napig Sándor (Csikar)-szögről beszélnek a szurkolók és szakemberek, amikor az alapvonal közeléből, azaz éles szögből leadott lövésből gól születik.



