Újabb több mint ezer lakás felépítését szorgalmazza Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök az 1967-ben elfoglalt Kelet-Jeruzsálem területén - írta a Ynet, a Jediót Ahronót című izraeli újság honlapja hétfőn.

Szombaton Jaír Lapid centrista pénzügyminiszter figyelmeztetett, hogy az új ciszjordániai fejlesztési tervek tovább rontják az ország amerikai kapcsolatait, míg Cipi Livni igazságügy-miniszter egyenesen felelőtlennek nevezte a lépést.
Forrás: MTI



