Orbán is felszólal az Ázsia-Európa Találkozón

A találkozót csütörtökön és pénteken tartják Milánóban

Külföld
  • 2014.10.15. - 09:54

Orbán Viktor kormányfő is felszólal Milánóban a tizedik Ázsia-Európa Találkozón (ASEM) - közölte Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár szerdán. A tanácskozást csütörtökön és pénteken tartják, témája a "felelős partnerség a növekedésért és a biztonságért" lesz.

Az idei tanácskozás témája a "felelős partnerség a növekedésért és a biztonságért" lesz. 

Az Európa és Ázsia közötti párbeszédet és együttműködést szolgáló fórumot 1996-ban hozták létre, a szervezetnek - honlapja szerint - ma mintegy félszáz tagja van. A tagországok a legmagasabb, állam- és kormányfői szinten kétévente ülnek össze.


Forrás: MTI

Reklám