Jól vannak a Budapesten kezelt ukrán katonák

Kedden érkeztek hozzánk a háborús sérültek

Krónika
  • 2014.10.31. - 16:04

Jó állapotban vannak azok az ukrán konfliktusban megsérült ukrán katonák, akiket Budapesten, a Magyar Honvédség Egészségügyi Központban kezelnek - mondta a kórház orvosigazgatója pénteken. Kedden három háborús sérült érkezett Magyarországra, lőtt, repeszsérülések miatt látták el őket. A következő napokban fizikoterápián, komplex utókezelésen vesznek részt a honvédkórház rehabilitációs intézetében.

lead honvéd

Reklám