A mélybe zuhant egy busz Indiában

Kilencen meghaltak, huszonnyolcan megsérültek

Krónika
  • 2014.10.26. - 08:38

Kilenc ember meghalt, 28 megsérült, amikor vasárnap egy híd korlátját átszakítva a mélybe zuhant egy busz India északkeleti részén - közölte a helyi rendőrség.

A baleset az Asszám szövetségi államban történt, Kaliabor város közelében. A helyi tévék által bemutatott felvételeken látható volt egy híd, illetve az alatta hat méterrel lejjebb elterülő mocsaras terület. Ennek közepén hevert a busz fejtetőre fordulva.

A mentőalakulatok kilenc holttestet - öt férfiét és négy nőét - emeltek ki a roncsból. Huszonnyolc másik utas, többen közülük súlyos állapotban, kórházba került. A rendőrség tájékoztatása szerint a halálos áldozatok között volt a jármű sofőrje is. A busz szombat este indult az Asszám északi részén fekvő Lakhimpur városból a szövetségi állam székhelyére, Gauhátiba.

Reklám