Két és fél év fogházra ítélték az érdi ikerpárt elgázoló nőt

A 65 éves nő feltételesen sem bocsátható szabadlábra

Krónika
  • 2014.10.22. - 15:46

Első fokon 2 év 6 hónap fogházbüntetésre ítélte szerdán a Budaörsi Járásbíróság azt a nőt, aki autójával 2012 nyarán Érden elsodort egy ikerbabakocsit, és ezzel két kisgyermek halálát okozta. A kiszabott büntetési tétel fele részének végrehajtását három évre felfüggesztették.

ikrek
Reklám