Zárt ajtók mögött tárgyalják a Vizoviczki-ügyet

A vesztegetési botrány büntetőpere januárban kezdődhet

Krónika
  • 2014.10.21. - 07:50

A Debreceni Törvényszék zárt ajtók mögött tárgyalja az éjszakai mulatóiról elhíresült Vizoviczki László nevével fémjelzett rendőrségi vesztegetési botrány büntetőperét, amely januárban kezdődhet - írja a Magyar Nemzet keddi számában.

Tatár Tímea, a törvényszék szóvivője a büntetőkollégium vezetőjének döntését ismertetve a lapnak elmondta: a törvény szerint az ügy felderítése és nyomozása során keletkezett minősített dokumentumok miatt van szükség a zárt tárgyalásra.
A huszonkét vádlottat felvonultató ügyet a Vatai István hadbíró alezredes vezette tanács tárgyalja, amely - mint azt a szóvivő elmondta - legkésőbb január közepén nyithatja meg a büntetőpert - olvasható a Magyar Nemzetben.

Forrás: MTI

Reklám