Pánik tört ki a szülők között, mikor kiderült: járványos agyvelőgyulladásban meghalt egy óvodás kislány szombaton Szentgotthárdon. A szükséges intézkedéseket azonnal megtette az ÁNTSZ, közlésük szerint „sikerült megakadályozni a járvány kialakulását”.




