Jó hír: Legyőzte az ebolát a spanyol ápolónő

Ő volt az első, aki nem Nyugat-Afrikában, hanem Európában fertőződött meg a vírussal

Krónika
  • 2014.10.20. - 09:19

Legyőzte az ebola-vírust a kórházban kezelt spanyol ápolónő szervezete, a Teresa Romerón elvégzett legutóbbi vizsgálat már nem mutatta ki a kórokozó jelenlétét a betegség elleni harcot irányító kormányzati bizottság vasárnap esti tájékoztatása szerint. Az eredmény megerősítésére újabb tesztet végeznek el. Közben az Egészségügyi Világszervezet bejelentette, hogy Nigéria mentessé vált az ebolától. 

spanyol nővér
Reklám