Együttműködésre szólította fel az Egyesült Államokat az ebola elleni küzdelemben szombaton Fidel Castro egykori kubai államfő. "Szívesen járunk el közösen az amerikaiakkal (az ebola ellen), és nemcsak a két, hosszú évek óta ellenséges ország közötti béke megteremtéséért, hanem az egész világ békéje érdekében"- mondta a politikus.




