Meghalt a Lipcsében kezelt ebolás beteg

Nagy-Britanniában is megkezdték a beutazók szűrését

Krónika
  • 2014.10.14. - 10:57

Meghalt keddre virradóra az az ebolával fertőzött afrikai beteg, akit múlt hét óta egy lipcsei klinikán kezeltek - közölték kórházi illetékesek. Kedden Nagy-Britanniában is megkezdték a beutazók egészségügyi szűrését. Közben több nagy világcég vezetője is támogatta a gyilkos kór elleni küzdelmet.

ebola

Reklám