Meghalt az első Amerikában diagnosztizált ebolás beteg

Szeptember 30-a óta próbálták meggyógyítani

Krónika
  • 2014.10.08. - 18:03

Meghalt szerdán a Dallasban kezelt Thomas Eric Duncan libériai állampolgár, akit a mostani járvány során az Egyesült Államokban elsőként diagnosztizáltak Ebolával. A férfi szeptember 20-án érkezett az Egyesült Államokba, s néhány nappal később elhatalmasodott rajta a betegség, de amikor orvoshoz fordult, először hazaküldték a kórházból. 

lead ebola duncan
Reklám