Épületről zuhant le egy férfi a Józsefvárosban

Krónika
  • 2014.10.06. - 16:09

Lezuhant egy férfi egy építkezési területen álló lakóházról a főváros VIII. kerületében. A szerencsétlenül járt ember a helyszínen meghalt - értesült az MTI hétfőn.

Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata közölte: a rendőrség jelenleg is vizsgálja a Szentkirályi utcai haláleset körülményeit, tart a helyszíni szemle. Az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletének tájékoztatása szerint a kiérkező mentők megpróbálták újraéleszteni a hatvan év körüli férfit, azonban nem tudtak rajta segíteni, a helyszínen életét vesztette.

Reklám