Marad a három életfogytiglan az ároktői banda ügyében

Helybenhagyta az elsőfokú ítéletet a táblabíróság

Krónika
  • 2014.10.03. - 11:17

A lényegi vádpontokat tekintve helyben hagyta a Fővárosi Ítélőtábla pénteken a Fővárosi Törvényszéken januárban hozott elsőfokú ítéletet az ároktői bandaként elhíresült hat vádlott ügyében.

ároktő
A Fidesz üdvözli az ítéletet
A Fidesz üdvözli az úgynevezett ároktői banda ügyében hozott szigorú ítéletet, és hogy a gyilkosok életfogytig börtönben maradnak.
A párt közleményben szögezte le: beigazolódott, hogy volt értelme a büntető törvénykönyv szigorításának és a büntetőeljárási törvény módosításának. "Bűn nem maradhat büntetlenül! A Fidesz továbbra is a rend pártján áll és a jövőben is mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy a bűnösök a legszigorúbb büntetést kapják" - írta közleményében a párt. 

Reklám