Több éve lejárt termékeket is feldolgozhattak egy fővárosi sajtgyártó üzemben + VIDEÓ

Penészes sajt újrafeldolgozása miatt bírságolt a Nébih

Gazdaság
  • 2014.10.21. - 10:13

Újabb hiányosságokat tárt fel a tejágazati célellenőrzés: több autóval terítették Budapesten és környékén a Nógrád megyében engedély nélkül palackozott tejet, egy fővárosi sajtgyártó üzemben pedig bevett gyakorlatnak számított, hogy lejárt alapanyagokat és selejt késztermékeket hőkezeltek és használtak fel újra a gyártás során - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal kedden.

sajt
Reklám