Az európai autógyártó szövetségének közlése szerint szeptemberben már a tizenharmadik hónapja növekszik az Európai Unióban a forgalomba helyezett új személygépkocsik száma, miután korábban hat éven keresztül folyamatosan csökkent. Magyarországon több mint huszonegy százalékos volt az emelkedés.




