Az élelmiszer-biztonsági hivatal szerint megfékezték a kérődzőket veszélyeztető kéknyelv-betegség terjedését a szakemberek. Csongrád és Békés megyében azonban még fenntartják a biztonsági intézkedéseket. Romániában már hatalmas méretet öltött a járvány.




