Magyarország újra tagja lehet a moszkvai székhelyű Nemzetközi Beruházási Banknak (NBB), amely fejlesztési projektekre, beruházásokra nyújt közép- és hosszú távú hiteleket. A magyar tagság megújításáról Varga Mihály, nemzetgazdasági miniszter és Nyikolaj Koszov, az NBB elnöke Budapesten.




