Áder: A víz ma már nemzetbiztonsági kérdés

A köztársasági elnök az S-Metalltech 98 Kft. új üzemének átadási ünnepségén mondott beszédet Jászfényszarun

Gazdaság
  • 2014.10.08. - 17:01

"Mindannyian egyetérthetünk azzal a céllal, hogy 2015. június 30-ra minden magyar ember egészséges, arzénmentes ivóvízhez jusson hazánk egész területén. Ehhez a kormány, az önkormányzatok, a vállalkozók és a tudósok hatékony együttműködésére van szükség." - mondta Áder János az ivóvízszűrő anyagokat gyártó cég 200 millió forintból kialakított gyártó- és kutató-fejlesztő bázisának megnyitása alkalmából.  

áder
Forrás: MTI
Reklám