A paksi bővítés projektje átkerül a Miniszterelnökséghez

A döntést október közepén véglegesítik

Gazdaság
  • 2014.10.07. - 08:00

A paksi atomerőmű bővítéséhez kapcsolódó teljes projekt átkerül a Miniszterelnökséghez a Magyar Villamos Művek Zrt.-től - írta keddi számában a Napi Gazdaság, egymástól független, pontosan meg nem nevezett iparági forrásokra hivatkozva.

Az áthelyezésre vonatkozó döntést az állami energetikai társság következő, október 16-ai közgyűlésén véglegesítheti. 
A Napi Gazdaság emlékeztet: a szakmai felügyelet már eddig is a Miniszterelnökség alá tartozott, miután idén júliusban a paksi atomerőmű teljesítményének fenntartásáért felelős kormánybiztossá nevezték ki Aszódi Attilát. 

Reklám