Január elsejétől Magyarország történetében a valaha volt legnagyobb gazdaságfejlesztési program veszi kezdetét – hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök szombaton, Székesfehérváron, a Jüllich Glas Holding Zrt. 30 éves jubileumi ünnepségén és központi irodaházának avatóján.

Magyarországnak olyan vállalkozásokra, vállalkozókra van szüksége, akikben dolgozik az akarat, hogy kihasználják az előttük álló lehetőségeket – jelentette ki. Hangsúlyozta, a következő időszak hazánkban az új lehetőségeket kutató és bővíteni tudó magyar vállalkozások korszaka lesz.
Forrás: MTI, fidesz.hu



